Babel - Kreatif ve Dijital Reklam Ajansı - hakkımızda

Kreatif & Dijital Yeni Nesil Reklam Ajansı

Babel; kreatif yönetim, markalaşma ve dijital ürün tasarımı ajansıdır. Stratejik iş ortağı olduğumuz müşterilerimize yeni nesil dijital ürünler ve iyi tasarımın gücüyle pazarlama hedeflerine ulaşmaları için marka yolculuğunda rehberlik ediyoruz.

 

Tam kapsamlı çalışma sistemi​miz ile tüm projelerinizi tek bir merkezden yönetmenin rahatlığını sunuyor, ​markaların ihtiyaçlarını oluşturan tüm etkileşim alanlarında​; grafik tasarım, markalaşma, logo & kurumsal kimlik​, kreatif yönetim, UI / UX, web site tasarımı, mobil uygulama geliştirme ve sosyal medya iletişimi ​alanlarında hizmet veriyoruz.

 

Kreatif ve Dijital tüm ihtiyaçlarınız için tek bir ajansla çalışmanın farkını Babel ile keşfedin.

 

babel
faruk çubuk
murat bilir

Bizim Yaklaşımımız

 Yaptığımız işi seviyoruz ve aynı şekilde hisseden insanlarla çalışıyoruz.

İlham Verici

İlham Verici

 Sadece yetenekli değil aynı zamanda kendi sanatlarının da ustası olan, ilham verici fikirlere sahip özgün bir ekibiz. Çok çalışmanın ve tutkunun başarıda ne kadar etkili olduğunu biliyoruz. Bizim için mesele sadece beklentileri karşılamak değil, insanlarda gerçekten yankı uyandıran ilham verici bir iş yapma kararlılığımızdır.

İşbirliğine İnanıyoruz

İşbirliğine İnanıyoruz

 Verimlilik ve üretkenlik bizim için en önemli önceliklerdir; bu yüzden sınırlı sayıda markaya yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Ekibinizin bir parçası olmak ve size özel hizmetler sunmak bizim için büyük bir önem taşır. Bu yüzden işinizi en doğru şekilde anlamaya, ekiplerinizle yakın iş birliği içinde çalışmaya ve şirketinizin stratejik iş ortağı olmayı önemsiyoruz.

İşimize Tutkuluyuz

İşimize Tutkuluyuz

 Yaptığımız işin özünde teknoloji yer alırken, başardığımız her şeyin merkezinde insan yer alıyor. İşini tutkuyla yapan, tasarımcılar, geliştiriciler, içerik üreticiler ve yöneticilerinden oluşan güçlü bir ekibiz. Başarıya ulaşana kadar durmuyor kendimizi işimize adıyoruz. Bizim sırrımız; yaptığımız işi seviyor olmamız, en önemli geri bildirim ise sizin başarınız.

Açık İletişim

Açık İletişim

 Doğru iletişim kurmanın, her şeyin temeli olduğunu biliyoruz. Hem müşterilerimizle hem de birbirimizle iletişimde açık kapı yaklaşımını benimsiyoruz. Her ses önemlidir ve asla dinleyemeyecek kadar meşgul olmayız. Dinlemek en güçlü yanımız. Mümkün olan en iyi seçeneği bu şekilde yaratıyoruz. İş hedeflerinize değer veriyor ve katkıda bulunmak istiyoruz.


Rakamlarla BABEL

2009

Babel Ajans, 2009 yılında Türkiye Bursa’da Faruk Çıbuk ve Murat Bilir tarafından global bir ajans olma hedefiyle kuruldu.

15+

Başarımızın ardındaki sır; 15 yıldır elde ettiğimiz deneyimle, yaptığımız işi seviyoruz ve sadece sevdiğimiz işi yapıyoruz.

20+

İşini tutkuyla yapan, tasarımcılar, yazılım geliştiriciler, içerik üreticiler ve proje yöneticilerinden oluşan güçlü bir ekibiz.

25+

Kazandığımız ödülleri, yaptığımız işin takdir edilmesinin yanı sıra müşterilerimizi hedeflerine ulaştırmakta önemli bir aşama olarak görüyoruz.

700+

Her gün markalar, etkileşimler, iletişimler ve çok çeşitli tasarımlar üretiyoruz. Yılların getirdiği bilgi birikimi, tecrübe ve yetenekli ekip üyeleriyle müşterilerimize kreatif ve dijital 700+'den fazla proje geliştirmiş olmaktan onur duyuyoruz.

250+

2009'dan bugüne dünyanın farklı bölgelerinden ve çeşitli sektörlerden çalıştığımız markaların stratejik iş ortağı olmanın gururunu yaşıyoruz.

2

Bursa müstakil tasarım ofisimiz ve ULUTEK Teknokent Ar-Ge merkezimizle 2 farklı lokasyonda hizmet veriyoruz.

İş ortaklarımızla her gün
yepyeni yolculuklara çıkıyoruz.

Müşterilerimiz

 Yerel ve global iddialı markalarla ortaklık yapıyoruz.

Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı IIFF Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı için kreatif tasarımları, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve prodüksiyon çalışmalarına imza atıyoruz.

 Türkiye'nin en büyük gemi inşa tersanelerinden Sefine Tersanesi için markayı global arenada temsil edecek logo ve kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi tasarımı, video prodüksiyonları ve 360 derece ajans hizmetleri sağladık.

 Türkiye'nin yağ keçesi markası SKT için kullanıcı dostu web sitesi tasarımı ve mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

 Senegal'in başkenti Dakar havaalanı LAS için kullanıcı dostu, modern web ve mobil uygulamalar tasarlayıp geliştirdik.

 Güneş enerjisi santralleri çözümlerinde global bir marka olan Sega Solar’a yeni bir web sitesi, güneş enerjisi sahalarının fotoğraf çekimleri, tanıtım filmleri ve katalog çalışmalarını gerçekleşirdik.

 Amortisör ve süspansiyon sistemleri üretimi konusunda uzmanlaşmış Maysan Mando için kurumsal kimlik tasarımı, Mayro karakter tasarımı, film animasyonları ve 360 derece ajans hizmetleri sunduk.

 Özdilek, Türkiye'nin önde gelen perakende ve tekstil markalarından biridir. Markanın ambalaj çalışmaları ve promosyon ürünlerine imzamızı atıyoruz.

 Copa ısı sistemleri, Bestherm ve Tork gibi markaları bünyesinde barındıran Besler Group için logo tasarımı, sosyal medya yönetimi ve 360 derece iletişim hizmetleri sunuyoruz.

 Düşük karbon ayak izine sahip, erişilebilir ve ödüllü bir web sitesi ile Latro'nun kimyasal çözümlerine 360 derece ajans hizmeti sunduk.

 Yüksek performanslı mühendislik plastikleri üreticisi Epsan için uzun süredir kreatif ve dijital alanda içerik üretiyor, web sitesi sistemini tasarlıyoruz.

 Otomotiv yedek parça sektöründe Türkiye’nin lider kuruluşu Hıdırusta'nın çatı kuruluşu HUBA için isimlendirme, logo tasarımı, marka stratejisi, marka kurumsal ve görsel kimliği çalışmaları yürüttük.

 Türkiye'nin önde gelen diş sağlığı merkezlerinden Dent Group için web tasarımı ve yazılımı süreçlerinde destek sağladık, alt marka web siteleri ve mobil uygulamalarını geliştirdik.


Etkili İşler Başarı ile Sonuçlanır

Her işimizde etki yaratmak ve başarıya ulaşmak hedefiyle yola çıkarız.

 Babel, ulusal ve uluslararası saygın dijital, web tasarım ve geliştirici yarışmalarında 25+'ten fazla ödül ile, Türkiye'de en çok ödül alan ajanslardan biri olmayı başarmıştır. Müşteri incelemeleri platformu Clutch'ta, müşteri yorumları sayesinde Türkiye’nin lider, dünya çapında en iyi 1000 ajansı arasındayız.

babel